Mobilní zdravotní masér - Petr Vopálka

Jedná se o mobilního maséra, který poskytuje masáže především přímo u klientů doma. Zaměřuje se hlavně na masáže zdravotní, ale rád Vám poskytne i masáž sportovní, či relaxační. V jeho nabídce naleznete:

Zdravotní mobilní masáže

Zdravotní masáže jsou zaměřené především na podporu Vašeho zdraví. Jistě je oceníte v případě bolestí, či pocitu ztuhlosti zad, šíje, či jiných partií. Petr, v rámci zdravotních masáží, Vám může poskytnout klasickou zdravotní masáž, terapeutickou masáž, či hloubkovou masáž. Vše záleží na potřebě a domluvě s klientkou.

Sportovní mobilní masáže

Sportovní masáž je výborný jako regenerační prostředek po sportovním výkonu, ale i po náročnějším dni. Tato masáž Vaše svalstvo příjemně uvolní a prokrví a budete se dříve cítit odpočatí a připraveni na další aktivitu.

Relaxační masáže

Relaxační masáž jistě oceníte po náročném dni, nebo jako zpříjemnění volného dne. Jedná se o příjemný zážitek, při kterém ležíte na masérském lehátku, a při poslechu relaxační hudby Vás Petr hýčká příjemnou masáží. Při této masáži se masér moc nezaměřuje na problematické partie, ale snaží se, aby Vám byla co nejvíce příjemná.